Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/np4895/domains/pildid24.com/public_html/pl500/libraries/joomla/string/string.php on line 28 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/np4895/domains/pildid24.com/public_html/pl500/libraries/joomla/string/string.php on line 29 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/np4895/domains/pildid24.com/public_html/pl500/libraries/joomla/string/string.php on line 30 Ettevõttest
Teisipäev, Jaanuar 17, 2017

OÜ PL500 on 2007 aastast tegutsev 100% Eesti kapitalil põhinev eraettevõte. Firma teostab ehitus ja remonditöid nii Eestis kui Soomes. Meie töötajatel on aastatepikkune töökogemus ehitusvaldkonnas ning nad tulevad toime ka keerukaimate ehitus-ja remonditöödega. OÜ PL500 on teinud allhanketöid suurematele ehitusfirmadele ja korteriühistutele. Samuti oleme usaldusväärseteks partneriteks mitmetele kinnisvara haldusega tegelevatele suurfirmadele. Meie peamised tegevuspiirkonnad on Tallinn, Harjumaa ning suures osas ka Soome.

OÜ PL500 soovib alati leida sobivad lahendused igale kliendile parima hinna- ja kvaliteedisuhtega. Kõikidele töödele anname garantii Eesti Vabariigis kehtivate seaduste kohaselt ning püüame lahendada probleemid, mis võivad tekkida hilisema ekspluatatsiooni käigus ka pärast garantii aega.